Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, która to choćby raz w całym swoim życiu miała styczność z agencjami bankowymi z pewnością słyszała określenie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z terminologii kretytowej, który to zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu termin kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym użytkownikom objaśnić te główne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, jaka została stworzona poprzez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była przeprowadzana na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której dostęp mają tylko banki. Trafiają do niej dane o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy określonego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które uzyskujemy za określone czynności. ta strona http://www.purevolume.com

Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość uzyskać bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Takową ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze zwrotem swoich zobowiązań i dość często mają zauważalne opóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są oferowane poprzez podmioty pozabankowe.
http://podzastaw.org