Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W tym momencie w naszym własnym państwie poziom bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo wysokim pułapie (obecnie jest to mniej więcej 12 proc.). Niełatwo mówić o wiarygodności statystyk ale wolno nam przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja ludzi bezrobotnych jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie mają zarobków a z 2-giej nie mogą zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie ujawnił się na rynku usług pieniężnych kompletnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org pozyczki prywatne

Jest to na pewno znakomita informacja dla każdej osoby, która nie ma pracy a występują u niej nagłe wydatki np. konieczność naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a któregoż otrzymanie wiąże się z zespołem wymogów które to wskazane jest spełnić. W 1szej kolejności wypada stwierdzić, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. pln przychodu netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach w chwili starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu Polaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.