Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

można spróbować tego
Żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Jesteśmy w stanie to uchwycić każdego poranka, oglądając tv, wędrując po Sieci internetowej i czytając codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas oferty reklamowe, które to pobudzają do zakupu nowego auta lub nowoczensego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem techniki, dzisiaj jest już stare. W jaki sposób damy radę coś nabyć jeśli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Znakomitym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy w stanie zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów kredytowych, które są oferowane na naszym własnym rynku finansowym”? Zasadniczym zagadnieniem w tym wypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że z reguły jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, iż na tego typu dokumencie widnieją potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Jeżeli bank widzi takową wzmiankę to oczywistym jest, że kredytu w jakimkolwiek wypadku nie przydzieli.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego dochodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki tego rodzaju są oferowane z reguły przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.