Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

pozyczki prywatne
Każda jednostka, jaka choć raz w całym swym życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury bankowej, który zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik. przydatne strony

W krótkim artykule postaramy się naszym czytelnikom objaśnić te kluczowe terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, która to została powołana do życia przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki tak aby strategia kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której wejście mogą mieć tylko banki. Trafią do niej informacje o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które otrzymujemy za określone czynności.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie dostać bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze zwrotem swych zobowiązań i dość często mają duże spóźnienia. Trzeba tutaj stwierdzić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są przydzielane przez podmioty pozabankowe.